Campus Centrum Woord

Uurrooster schooljaar 2020 - 2021

 

EERSTE GRAAD -  2 jaar - 1u/week - 6 en 7 jaar

Woordinitiatie 6 en 7 jarigen NTB NTB NTB

 

TWEEDE GRAAD -  4 jaar - 1u/week - vanaf 8 jaar

Woordatelier 1 + 2/ 8 en 9 jarigen woe 14u - 15u Rilke Eyckermans
Woordatelier 3 / 10 jarigen woe 15u - 16u Rilke Eyckermans
Woordatelier 4 / 11 jarigen do 16u - 17u Rilke Eyckermans

 

DERDE GRAAD - 3 jaar - 2u/week - 12-15 jaar & volwassenen

jongeren

Dramastudio 1

Speltheater 1

woe

woe

17u - 18u

16u - 17u

Rilke Eyckermans

Dramastudio 2

Speltheater 2 

do

do

18u - 19u

17u - 18u

Rilke Eyckermans

Dramastudio 2

Speltheater 3 groep1

Speltheater 3 groep 2

woe

woe

woe

17u - 18u

18u - 19u

19u - 20u

Rilke Eyckermans

Dramstudio 2 + 3

Speltheater 2 + 3

di

di

16u - 17u

17u - 18u

Tine Laureyns

volwassenen

verteller

Dramastudio 1 + 2 + 3

Storytelling 1 + 2 + 3

ma

ma

20u - 21u

21u - 22u

Tine Laureyns

theater speler

Dramastudio 1+ 2 + 3

Speltheater 1 + 2 + 3

ma

ma

20u - 21u

19u - 20u

Tine Laureyns

 

VIERDE GRAAD -  3 jaar - 2u/week - vanaf 15 jaar & volwassenen

jongeren

theater speler

Speltheater 1 + 2

Dramalab 1 + 2

di

di

18u - 19u

19u - 20u

Tine Laureyns

Speltheater 3

Dramalab 3

woe

woe

19u - 20u

20u - 21u

Rilke Eyckermans

Creërend acteur 

Dramalab 

woe

woe

21u - 22u

20u - 21u

Rilke Eyckermans

 

volwassenen

theater speler

Dramalab 1 + 2 + 3

Speltheater 1 + 2 + 3

di

di

14u - 15u

15u - 16u

Tine Laureyns

verteller

Dramalab 1 + 2 + 3

Storytelling 1 + 2 + 3

di

di

14u - 15u

13u - 14u

Tine Laureyns

theater maker

Dramalab 1 + 2 + 3

Theatermaker 1 + 2 + 3

di

di

20u - 21u

21u - 22u

Tine Laureyns

Kleinkunst

Dramalab kleinkunst woe 15u - 16u Sander Geudens
Kleinkunst A woe 16u - 17u Sander Geudens
Kleinkunst B woe 17u - 18u Sander Geudens
Kleinkunst C woe 18u - 19u Sander Geudens

Indien de dag en het uur van de les kleinkunst niet past voor u, kan dit met de leerkracht nog besproken worden.